מי אנחנו


מומחיות עסקית מוכוונת תוצאות


Experis BI מתמחה בפתרונות תובנה עסקית (BI), ייעול תהליכים וניהול חכם של הידע הארגוני. אנו מספקים שירותי ייעוץ, ניהול וביצוע פרויקטים לארגונים גדולים כקטנים בתחומים מגוונים בשוק המוסדי, העסקי הטכנולוגי ועוד.

יש לנו ניסיון רב בליווי תהליכי הניהול העסקיים בארגון, אנחנו מייצרים פתרונות יעילים שייצרו תוצאות עסקיות מדידות בלוחות זמנים קצרים ובמודל עלויות גמיש. תהליכי האפיון והניתוח שאנו מבצעים נעשים על ידי מנהלים בכירים בעלי ניסיון נרחב בעולם העסקי ואת הפיתוח מבצע צוות מיומן, זהו תמהיל גמיש המאפשר פתרון יעיל עם שליטה וחיסכון בעלויות.

אנחנו חלק מאשכול החברות של Experis Israel, המספקת שירותי פיתוח תוכנה, אבטחת מידע וסייבר, וכן הכשרה והעסקה של מומחים טכנולוגיים לתעשיית ההייטק. מגוון השירותים של החברה מאפשר לנו להציע ללקוחותינו פתרונות טכנולוגיים מתקדמים המשלבים את המומחיות שלנו בתחום ה-BI עם המומחיות הייחודית של החטיבות האחרות של Experis Israel על מנת לספק פתרונות יעילים, כוללים וגמישים.

Experis BI נהנית גם מתשתית הידע הרחבה של חברת Experis הבינלאומית שסניפיה פרוסים ב-52 מדינות ברחבי העולם. אנו פועלים בעולמות ה-BI כבר מעל לעשור ומספקים אופק רחב של הזדמנויות לאנשי BI, הן בארץ והן בחו"ל.