בוגרים ממליצים על תכנית Experis Kickstart

סבסטיאן בייטלמאכר

"כשסיימתי תואר בניהול טכנולוגיה והתחלתי לעבוד בתחום במשרות ג'וניור לחסרי ניסיון, לא הייתי מרוצה מאופי העבודה שכללה בעיקר מטלות פשוטות.
החלטתי להתקדם למסלול Experis Kickstart BI, שמשלב ביזנס עם הייטק ומאז אני ביזטקיסט.
אני עובד בחברת Experis BI כמפתח BI ומתעסק בטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום, לומד ומתפתח כל הזמן.
Kickstart BI, זו התכנית הטובה והמעמיקה ביותר בתחום. ההכשרה בתכנית ללא עלות ובסופה תפקיד פיתוח מלא עניין. מה יכול להיות יותר טוב? כמובן שהבאתי גם את החברים."סופיה איטקין

סיימתי תואר ראשון בניהול טכנולוגיה B.Sc  ב HIT והתחלתי לעבוד בניהול מוצר web. לאחר כשנה וחצי בתפקיד הבנתי שחסר לי אתגר טכני וחיפשתי קורס שיוכל לתת לי כלים להיכנס לתחום יותר טכני אך בו בזמן רלוונטי לתואר שסיימתי.

הבנתי שתחום ה-BI הוא תחום מרתק המשלב כלים טכנולוגיים מתקדמים אך במקביל עוסק המון בייעול תהליכים ארגוניים. חקרתי את כל הקורסים הקיימים בארץ ובסופו של דבר החלטתי להתחיל קורס Experis Kickstart BI.

ממליצה בחום לכל מי שמחפש להיכנס לתחום טכנולוגי, חדשני מאתגר ומרתק.בניה קוקנהיים

אני בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. פגשתי אתכם לראשונה בדוכן, ביריד תעסוקה, הייתי סטודנט בשנה ב' ושמחתי לראות שיש לי סיכוי להגיע לתפקיד מאתגר ומרתק בחברה טכנולוגית מובילה גם אם למדתי כלכלה. לאחר שסיימתי את התואר הגשתי מועמדות לתכנית Experis KickstartBI, עברתי בהצלחה יום מיונים והתחלתי את הקורס.

הלימודים היו אינטנסיביים ומעניינים. אורך המסלול הוא רק 3 חודשים אבל דורש השקעה  מעבר לשעות הלימודים. לפני שהתחלתי הייתי מאוד סקפטי לגבי מציאת עבודה ללא רקע קודם בתכנות אבל ביום המיונים שפטו אותי רק על פי מידת הידע שגיליתי במבחן ובמהלך הקורס עצמו למדתי לתכנת והופתעתי מאוד מרמת ההכשרה וכמובן מהיכולות שלי.

הדבר שהכי התרשמתי ממנו זה איכות האנשים שלמדו איתי בקורס, הייתי גאה להיות חלק מקבוצה שנבחרה בקפידה. ההפתעה הכי גדולה הגיעה בטרם סיום הקורס כאשר התקבלתי לתפקיד של מפתח BI בחברה מן המובילות במשק בתחום הבריאות. ממליץ בחום להצטרף לתכנית לכל מי שמתחבר לתחום ה-BI וה-BIG DATA.אורי אופיר

בן 30 מהוד השרון, בוגר תואר ראשון במידענות וטכנולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. תחום ה- BI מאוד עניין אותי והתחלתי ללמוד אותו באופן עצמאי ואז הבנתי שלימוד עצמי לא מספיק ואני צריך את קפיצת המדרגה המקצועית בתחום במידה ואני רוצה להגיע לתפקיד של מפתח BI  בחברה גדולה. וככה לאחר כמה בירורים והמלצות הגעתי לתכנית Experis Kickstart BI.

הקורס היה מעניין ,אינטנסיבי ומאתגר ומבחינת ידע אני מרגיש שהכפלתי את הידע שהגעתי איתו. הכיתה שלמדתי בה כללה אנשים מאוד איכותיים והייתה אוירה של למידה, עשינו פרויקטים בצוות ועזרנו אחד לשני.                    

בעיניי הקורס הזה מתאים לאנשים שיודעים ללמוד באופן עצמאי, בעלי משמעת עצמית ואוהבים כמוני לחקור נתונים מכל מיני זוויות.  

כיום אני עובד כמפתח BI  וחשוב לי להבהיר שאני עסוק בתכנות נטו רוב היום וכותב קודים על מנת להוציא את המידע העסקי ונהנה מכך מאוד.