יש לנו מפתחי BI מצטיינים עבורכם.


אם אתם מחפשים מפתחי BI איכותיים שישתלבו בצוות ויתרמו ערך מהיום הראשון, זה הזמן ליצור קשר.


לפרטים נוספים:     inbarsivan@experis-bi.co.il    |   03-5686400


תכנית Experis Kickstart BI מכשירה מפתחי BI מקצועיים ואיכותיים עם ידע רחב ומעמיק


סינון קפדני - רק הטובים ביותר

​אנחנו מגייסים את טובי המועמדים מתוך מאות פניות לתכנית ובוחרים רק את המצטיינים מאוניברסיטאות ומכללות מובילות.


התמחות מקצועית במעבדת BI

עבודה אינטנסיבית של כ-4 חודשים עם טובי המנטורים בתחום כולל עבודה על פרויקטי BI
מורכבים במגוון כלים.


מגדלים את דור העתיד

כחברת BI מנוסה, אנו מציעים פתרונות BI המשלבים את הבוגרים שלנו בפרויקטים מורכבים המבוססים על ידע וניסיון של טובי המומחים.


עלות אטרקטיבית תועלת מקסימלית

בוגרי התכנית עם עם הידע המעמיק והגב המקצועי שאנחנו נותנים להם, עומדים לרשותך בעלות חודשית נוחה.

מקצועני -BI לשירותך

תכנית Experis Kickstart במסלול BI מאתרת ומכשירה עבורך אנשים מבריקים בעלי יכולת עסקית וטכנולוגית מוצלחת במיוחד.

התכנית כוללת התמחות מקצועית מקיפה במעבדת BI, ונפרשת על פני מספר חודשים בלמידה יומיומית ומערבות בפרויקטים מורכבים המלווים על ידי מומחי ה-BI שלנו. התכנית מוציאה מדי מחזור בוגרים מצטיינים בעלי ידע מעמיק ומקיף בתחום ה-BI.

הבוגרים שלנו צוללים הישר לתפקידים הדורשים ניסיון של שנתיים ויותר, משתלבים בצוות באופן מיידי ומביאים איתם לארגון ידע עדכני במגוון כלים ומתודולוגיות BI.

 יתרונות המודל שלנו

  • Experis BI מגדלת את דור העתיד  - חברת Experis BI היא חברה ותיקה ומנוסה המייעצת ובונה מערכות BI מורכבות לארגונים וחברות ממגזרים עסקיים רבים. המומחים שלנו מכירים מגוון רחב של מערכות, כלים ומתודולוגיות BI, ידע אותו אנחנו מעבירים לבוגרי התכנית שלנו.
  • אנחנו מבצעים את הסינון בשבילך - במקום לראיין 5, 8, או 10 אנשים כדי למצוא את האדם המתאים לצוות, בחרנו בשבילך את הטובים ביותר, מקצועית ואישיותית מתוך עשרות רבות של מועמדים.
  • התאמה לידע הדרוש לארגון - הבוגרים שלנו הם מקצועני BI בעלי ידע עדכני ומעמיק, וניתן להוסיף ולהכשיר אותם בכל ידע נוסף הדרוש לארגון שלך.
  • תנאי העסקה מצוינים במודל תשלום חודשי - עלויות נוחות וליווי מקצועי בכל משך הזמן של ההעסקה.

 

האנשים

כדי להיות מקצועני BI, הבוגרים שלנו צריכים להגיע עם רקע בתחומים עסקיים כמו הנדסת תעשיה וניהול, מימון, מנהל עסקים ועוד.

הסינון לתכנית שלנו מוקפד מאוד. אנו מחפשים את הבוגרים האיכותיים ביותר שיצליחו לצלוח את תוכנית ההכשרה האינטנסיבית והמקיפה שלנו, שבסופה יהיו מקצועני BI, בעלי ידע שווה ערך לניסיון של שנתיים ויותר בשטח.

אנו מקבלים רק בוגרי תואר מצטיינים מאחת האוניברסיטאות או המכללות המובילות, מתוכן מתקבל מועמד אחד מתוך 100 ורק אלה שהצליחו להוכיח תפיסה עסקות וטכנולוגיות מוצלחת במיוחד.
התכנית

התוכנית כוללת התמחות של מספר חודשים במעבדת BI ייחודית תוך כדי למידה יומיומית אינטנסיבית בהדרכת המנטורים שלנו, כולם מומחים העוסקים בפיתוח מערכות BI שנים רבות. 

התכנית מתעדכנת ועוברת התאמות טכנולוגיות בהתאם לצרכי הלקוחות בשטח. ההתמחות מבוססת על ידע מעשי רב בנוסף לעבודת Hands On מעמיקה על פרויקטים מורכבים והתמודדות עם ניתוח, עיצוב ויישום נכון של פתרונות לצרכים עסקיים.